Lekarze Psychoterapeuta

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Prywatna praktyka
ul. Zbrowskiego 14
26-600 Radom

Muszę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę. Przyszedłem do niej z dużymi problemami nerwicowymi bez nadziei na horyzoncie. Pani Asia podeszła do tematu indywidualnie i bardzo niestandardowo, dzięki wspólnej pracy udało nam się je przezwyciężyć, a teraz- rok po terapii muszę powiedzieć że moje życie zmieniło się o 180* - za co pani Asi dziękuję :)
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Ryszard Kamiński

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Zawdzięczam Doktorowi zmianę życia na lepsze. Jestem ogromnie wdzięczna. Mimo pracy z " opornym pacjentem" Doktor przeprowadził mnie przez meandry emocji, żali, pomógł nazwać nieznane. Przepracować nie przepracowane. Psychoterapia to nie glaskanie po główce, tylko ciężka praca nad sobą i na wlasnych emocjach i nie zawsze jest różowo. Polecam z calego serca i rozumu Pana Doktora Kamińskiego.
Opinia dodana przez: M

mgr Ewa Rutkowska

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Ewa Rutkowska
Konikowo 59i
76-024 Koszalin

Do gabinetu Pani Ewy Rutkowskiej trafiłem z polecenia. Wówczas w cieżkiej fazie depresji (nie chciało mi się nic, a nawet gorzej). Wydawało mi się, że nie ma dla mnie już ratunku. Wcześniej nie znałem i nie słyszałem o jej gabinecie psychoterapii. Ostatkiem sił, za namową żony i rodziny zdcydowałem się na spotkanie - chociaż nie było to dla mnie łatwe, a powiem nawet, że okropnie trudne. Traktowałem, to jako ostatnią ...

mgr Krzysztof Burycz

Psycholog, Psychoterapeuta

Zakład Opieki Zdrowotnej "Przy Alei"
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1A
48-340 Głuchołazy

Z każdą kolejną sesją wiele rzeczy nabierało nowego znaczenia, znajdywało swoje miejsce i zostało właściwie nazwanych. Może czasami nie było łatwo, bo trudno przyznać się przed samym sobą do popełnianych błędów. Dostałam od terapeuty kilka "kubłów zimnej wody", ale dzięki temu otworzyły mi się oczy i teraz w moim małżeństwie jest dużo lepiej, potrafię patrzeć na męża z miłością. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marta

mgr Dorota Ziółkowska-Maciaszek

Warszawa

Nie wiem, jak p. Ziółkowska pracuje indywidualnie, ale jako terapeuta małżeństw jest znakomita. Kompetentna, z wyczuciem, dobrze zna tematykę związków. Pomogła nam się wykaraskać z potężnego zakrętu. A wszystko z taktem, bez oceniania nikogo z nas i dużą dawką nadziei. Parom polecam bez wahania.
Opinia dodana przez: Rob

mgr Katarzyna Grąbska

ARBOR Gabinet Psychoterapeutyczny
ul.Podmurna 10
89-600 Chojnice

Dziekuje Losowi,ze postawil na Mojej drodze Kasie :)Sprawila ,ze bardziej swiadomie kocham swoja corke, bardziej doceniam swoje zycie dzieki czemu jestem szczesliwa.Kazde spotkanie z Kasia napawalo mnie wiara i optymizmem.Teraz wiem ,ze jestem wazna madra i szczesliwa.Przestalam sie obwiniac i oceniac....wazny jest Ten moment.Kasiu dziekuje za Twoja wytrwalosc i cierpliwosc do Mnie.Ze nawet kiedy Ja sie poddalam Ty walczylas o Mnie. Dziekuje za cieplo w sercu jakie Czuje jak patrze ...
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Waldemar Krzyżkowiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

Poradnia In Altum
Gwiaździsta 15A/408
00-651 Warszawa

Bardzo miły i fachowy lekarz.Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Słucha i wyciąga wnioski.Budzi zaufanie.Leczę się nie długo ale jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Dość ciężko z terminami ale polecam wszystkim potrzebującym.

lekarz Elżbieta Orzechowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Humor Pani doktor ma różny, jak każdy człowiek... Niemniej jednak zawsze towarzyszy mu pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Barbara Tomaszewska

Bolesława Prusa
59-900 Zgorzelec

Bardzo dobry fachowiec. Terapia u tego Psychologa wyleczyła mnie z poważnej depresji i uświadomiła mi że wszystkie dotychczasowe wizyty u innych psychologów to była strata czasu. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: R1976

mgr Edyta Modzelewska

Psychoterapeuta

leszno, ul chrobrego 48
64-100 Leszno

Pani psycholog Modzelewska jest naprawdę kompetentną i bardzo uprzejmą psychoterapeutką. Z ogromną przyjemnością mogę polecić każdemu
Opinia dodana przez: K.

mgr Andrzej Olczyk

ulica Piskorskiej 1G/74
87-100 Toruń

Profesjonalne,ale i ludzkie podejście do pacjenta.Zaangażowany w swoją pracę na wielu płaszczyznach.

mgr Mariusz Krawczewski

Dietetyk, Psycholog

Mago
Lwowska
Warszawa

Od jakiegos czasu przechodze psychoterapie u tego lekarza i widze bardzo pozytywne zmiany. Wydaje sie ze wie co robi. Jestem ciekawa czy zmiany sie utrwala, ale jestem dobrej mysli. Poza tym dobry, cieply czlowiek do ktorego wracam z nadzieja na trwala zmiane.

mgr Tomasz Świtek

Warszawa

Pan Tomasz na spotkaniu stwarza przyjazną atmosferę, jest bardzo miły i kompetentny. Rzeczowo i ze zrozumieniem podchodzi do problemu pacjenta. Wspólnie z nim szuka rozwiązań i naprawdę potrafi dać wsparcie w trudnych chwilach. Gorąco polecam! U mnie zadziałało za co Panu Tomaszowi okazuję wdzięczność :)

mgr Weronika Latusek

Gabinet Psychologiczny Weronika Latusek
Wojskowa 18/2
61-493 Poznań

Bardzo sympatyczna i mimo iż młoda zna się na swojej pracy. Jestem zadowolona z terapii

mgr Małgorzata Szulc

Gabinet psychoterapii Małgorzata Szulc
ul. Bogusławskiego 29
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna i konkretna jako psycholog. Dodatkowo jeszcze życzliwa jako człowiek:))))))))))))))))))))))))
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Magdalena Filipowicz

Przychodnia Lekarska "nOvum"
ulica Bociania 13
02-807 Warszawa

Byłem na paru spotkaniach u tej Pani i jestem zadowolony. Bardzo zaangażowana osoba!

mgr Marzena Janiszewska

Jacek Wezgraj

Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c
Koszalin

Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Stanisław Maj

Psychoterapeuta, Psychiatra

Cieszyńska 14 lok. 11
30-015 Kraków

Pan Stanisław Maj to bardzo kompetentny lekarz, jest w pewien sposób zdystansowany, lecz jest to zdystansowanie profesjonalisty psychoterapeuty, przypatruje się z dystansu na pacjenta, lecz co jest ważne wchodzi niejako w psychikę pacjenta trafnie określając sedno problemów, pomaga wejść na właściwe ścieżki, nie mówi pewnych rzecz wprost, lecz przenośniami, zmusza do samodzielnego rozmyślania nad problemem bo tak naprawdę kto jak nie pacjent wie najlepiej co tak naprawdę w nim drzemie, ...

Marta Kaczmarek

ABA Gabinet Psychoterapii
Kościuszki 112/18
50-441 Wrocław

Parę słów po zakończonej terapii dla tych, którzy jeszcze się wahają i przede wszystkim dla mojej wspaniałej terapeutki p. Marty Kaczmarek Podjęcie decyzji o szukaniu fachowej pomocy to jedno, ale spotkanie terapeuty, który wyruszy z nami w tę podróż to … los na loterii… Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg gabinetu pani Marty, pomyślałam: Co ja tu robię ? Uciekać ? Szybko jednak poczułam, że jestem zauważona, mogę poczuć się komfortowo, ...
Opinia dodana przez: Marta