Lekarze Pulmonolog

lekarz Ryszard Kozłowski

Alergolog, Pulmonolog

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: anna

lekarz Małgorzata Twarogowska

Wolności 57/1
81-327 Gdynia

Skierowana zostałam na oddział przez P. dr Twarogowską profesjonalność, zainteresowanie pacjentem było widoczne przez cały okres pobytu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Anna Piskorowska-Pliś

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
45-714 Opole

Bardzo miłe zaskoczenie. Pomimo szalejącej grypy i kolejek w przychodniach zostałem przyjęty w dniu, kiedy przedzwoniłem do przychodni. Fakt nie było miejsc (takie kontrakty z NFZ), ale pani doktor zgodziła się na przyjęcie z powodu gorączki. W innej przychodni zawsze miałem odpowiedź, że brak miejsc - proszę po 18.00 na dyżur świąteczny itp. Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i z ogromna wiedzą medyczną. Ból gardła jak i wysoka temperatura zostały ...
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Monika Franczuk

TS Klinika
01-460 Warszawa

Najkompetentniejszy pulmonolog jakiego znam. Mialam przyjemnosc leczenia swojej astmy u Pani dr.Franczuk , teraz mieszkam w niemczech i moge tylko pomazyc o takim leczeniu jakie mialam w poradni na Plockiej. Jak tylko bede miala problemy to zrobie wszystko , zeby dostac sie wlasnie do dr. Franczuk.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Marek Scharoch

Internista, Pulmonolog

Ciechanów

Cudowny, wspaniały, kompetentny, prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to i jego cierpliwość w tłumaczeniu i omawianiu przyczyn i skutków jest niespotykana. Dzięki niemu wróciła mi chęć do życia, a przez moment właściwie ją straciłam:)Polecam zawsze i każdemu tego wspaniałego człowieka :))

lekarz Maciej Konarski

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Polecam zdecydowanie tego lekarza. Poświęca dużo uwagi pacjentowi.Leczenie przemyślane, bez rutynowego podejścia,duże zaangażowanie.Lekarz godny zaufania.

lekarz Małgorzata Dudek-Żytko

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Parceli 5
95-035 Sokolniki

Świetny specjalista, bardzo dokładna i uważna. Bardzo mi pomogła, zawdzięczam jej wielokrotne skuteczne interwencje w czasie choroby. Czujna na objawy i symptomy choroby, skierowała mnie do specjalisty, który uratował mi życie. Godna zaufania i polecenia, wielka wiedza i empatia w stosunku do pacjentów.
Opinia dodana przez: wdzięczny pacjent

lek. med. Elżbieta Smalera

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

lekarz Sylwia Kubizna

Pulmonolog, Pediatra

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Na szczęście syn jest zbyt młody żeby zapamiętać niekompetencję tej Pani (lekarzem ją nazwać tylko ze względu na dyplom to trochę za dużo). Bez zagłębiania się w szczegóły powiem tylko, że to lekarz, który oczami diagnozuje. Na prośbę aby w prywatnej klinice zrobił odpłatne USG klatki piersiowej usłyszałem "nie robię USG". Fajnie być lekarzem, który nie wykonuje badań. Szkoda tylko, że po ...
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Ewa Zalc-Budziszewska

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

doskonały lekarz i wspaniały człowiek - dziękuję za pomoc i zrozumienie :) polecam każdemu ze spokojnym sumieniem ,
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Ewa Borysowska-Guzik

Drzymały 23a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Pani doktor sama od siebie odpycha pacjentów,podejście i uprzejmośc zerowa.Mojego syna leczyla 6 tyg i wyleczyc nie potrafiła.pojechałam do innego lekarza prywatnie i dziecko szybko wróciło do zdrowia,oraz dostałam zalecenie kontroli dziecka u kardiologa i laryngologa. A pani doktor nigdy nie zauwazyla,że dziecko ma szmery na serduszku.
Opinia dodana przez: Ewi

lekarz Przemysław Frąckiewicz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dajcie sobie spokój z tym lekarzem, aby kasa i kasa Pacjent który się leczy to jest na L4 Kończy się L4 i lekarz wysyła na badania jeszcze raz w celu dokładniejszych badań, a co za tym idzie pacjent nie jest w pracy, pojawiając się u lekarza z wynikami lekarz konczy leczenie bo choroba mineła, ale prosząc o L4 za 2 dni które straciłem na badania to lekarz mówi że nie ...
Opinia dodana przez: Jacek

Marek Polakiewicz

Alergolog, Pulmonolog

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
ulica Konstytucj 3 Maja 19
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Kilkukrotnie uratował życie mojego syna. Uprzejmy, zna się na rzeczy. Co do oskarżeń o to, że pali papierosy: TO JEGO PRYWATNA SPRAWA, JEST CZŁOWIEKIEM JAK KAŻDY Z NAS! Ogółem polecam Pana doktora.

lekarz Agata Kitowska

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

Konkretnie, szybko i fachowo. Polecam Panią dr Kitowską. Szybie rozpoznanie i właściwe leczenie. Byłem na NFZ na w przychodni na Wałowej w Gdańsku.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marcin Włodarczyk

Bogusławskiego Wojciecha 16
60-214 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Miałem problemy z dusznością w trakcie wysiłku. Pan doktor wykonał mi badania, przepisał leki które pomogły. Jak najwięcej takich lekarzy. Potrafi kompleksowo zająć się pacjentem. Jak najwięcej takich lekarzy!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą i życzliwym podejściem do pacjenta. Lekarz z "sercem na dłoni". Uratował mojego tatę. Każdemu polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Michał Klincewicz

Staszica 22
95-010 Stryków

Nie bał się mnie przyjąć gdy miałem covid podczas gdy publiczna "służba zdrowia" tylko czekała jak odwalę kitę. Wyprowadził mnie z covida.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Hanna Łuczak-Aszkowska

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Do zaznaczonych w ocenie pozycji, pragnę dodać niebywałą opiekuńczość Pani doktor,charakteryzującą się kompleksowym spojrzeniem na choroby współistniejące. Szczerze polecam!

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Pulmonolog, Alergolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, ogromne doświadczenie, jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie alergologii. Zawsze nas cierpliwie wysłuchuje i dokładnie bada syna. Duża troska o pacjenta, wrażliwość i najwyższy profesjonalizm. Dzięki Pani Doktor syn uniknął rozwoju astmy oskrzelowej w pierwszych latach życia. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Jan Nowicki

Pediatra, Pulmonolog

43-600 Jaworzno

Najbardziej arogancki i bezczelny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pretensje , że jest się na wizycie i głupie dogadywanie przy opisywaniu objawów.