Lekarze Pulmonolog

lekarz Tadeusz Zych

Pediatra, Pulmonolog

Poliklinika
39-400 Tarnobrzeg

Podawanie dzieciom antybiotyków na lewo i prawo (nawet na sam katar) to nie jest dobre rozwiązanie!!!
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Małgorzata Sieciechowicz

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Iwona Ratajczak

Pediatra, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Bardzo dobra Pani Doktor, zawsze uśmiechnięta, miła, konkretnie i rzeczowo wszystko wyjaśni i zawsze odpowiednio reaguje. Córka jest pod opieką P. Ratajczak już od prawie 13 lat, wielu różnych lekarzy po drodze się 'przewijalo', ale P. Ratajczak jest bez porównania:)

lekarz Lidia Sławińska

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marcin Dytkowski

Internista, Pulmonolog

Nasz Lekarz
ul.Żeromskiego
Braniewo

Lekarz wspaniały. Za mało jest takich jak on. Profesjonalny, kompetentny. Nie przeoczy niczego. Zleca bardzo dużo badań. Polecam każdemu potrzebującym fachowej porady i kontaktu z dobrym lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Heniek

dr n. med. Barbara Rybacka-Chabros

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałem przyjemność konsultować się u Pani Doktor dwukrotnie. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć.
Opinia dodana przez: BRCH

lekarz Witold Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Kościelna 24
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

dr n. med. Szymon Dworniczak

Internista, Pulmonolog

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Lekarz z powołania i 100% kompetentny , wiedza , wysoka kultura osobista i zaangażowanie to cechy które określają Dr. Szymona Dworniczaka jego praca to nowe standardy w naszej medycynie . Polecam z pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Zbigniew Winkel

Górzyn 31B
59-305 Górzyn

Godny polecenia uprzejmy dokładny moja żona ma rwę kulszową wytłumaczył co i jak naprawdę polecam.Kopetetny i bardzo dokładny naprawdę bardzo polecam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Halina Czerwińska

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Lekarz z dużym doświadczeniem, konkretne rzeczowe podejście do pacjenta, wyjaśnienie istoty choroby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Leszek Nagórzański

Szpitalna 8a lok. 10
34-200 Sucha Beskidzka

Polecam.Bardzo dobry lekarz, kompetentny i ma dużą wiedzę.

lekarz Danuta Podsiadło

al. Wolności 2
34-300 Żywiec

Jezeli chodzi o mnie, to mi pomogla.Polecam!!!

lekarz Alina Skrzypczyńska-Manikowska

Asnyka 8
63-700 Krotoszyn

Dobry specjalista, trafna diagnoza. Polecam

Janina Pawłowicz

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej
50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Barbara Żurek

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Jestem matką 9-miesięcznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry.Leczyłam się u kilku lekarzy zanim trafiłam do doktor.Byłam w rozpaczy bo moje dziecko ma ciężką postać choroby. Nic mu nie pomagało. Wszyscy mówili, że do alergologa to nie warto iść bo testy dopiero robi się w 3 roku życia.Pani doktor testy wykonała. Okazało się, że moje dziecko ma nie tylko uczulenie na pokarmy ale też na roztocza i pyłki. Otrzymałam szczgółowe informacje ...
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Najlepszy specjalista i cudowny człowiek, pełen empatii. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Bożena Kucińska

Moczydła 28
95-015 Głowno

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

Elżbieta Borucka

Alergolog, Pulmonolog

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Leczyłem się kilka lat u dr Boruckiej, w mojej ocenie to świetny lekarz. Ogromna wiedza, bardzo kompetentna, każdorazowo dokładnie bada. Czasem bywa stanowcza, co może sprawiać na początku złe wrażenie, ale zapewniam że to lekarz wart polecenia jeśli chodzi o alergie i choroby płuc. Każdorazowo bardzo skutecznie dobiera leki, indywidualnie, pod danego pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, wnikliwie bada, nigdy nie odmówiła mi pomocy ani nie zbyła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Leon

lekarz Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Słowackiego 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Fantastyczny lekarz leczę u Pani Doktor dzieci .Dzięki Niej i Jej ogromnej wiedzy można śmiało powiedzieć że nasz syn żyje zawsze i wszędzie polecam Cudowny Lekarz
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Bożena Ziołkowska-Graca

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Wspaniała Pani Doktor. Uratowała Mojego Tatę. Bardzo Wspaniała Kobietą zna się na swojej Robocie. Pani Doktor dziękuję Wawrzusiak.
Opinia dodana przez: Józef