Lekarze Specjalista USG

Grzegorz Początek

Cytolog, Ginekolog

ul. Wylotowa 87 U/4
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz, Prowadził moja pierwsza ciąże i poprowadzi drugą, jestem bardzo zadowolona, konkretny z dobrym podejściem do pacjentki.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Andrzej Jakubek

Niecała 4 lok. 6
62-800 Kalisz

bardzo miły lekarz dokładnie wykonuje badanie wszystko tłumaczy tak że wychodząc z gabinetu wiem co było problemem .Bardzo mi pomógł jestem bardzo wdzięczna ,teraz z wizyt korzystają moje córki i znajome ja również do tej pory chodzę na badania .Lekarz którego polecam

lekarz Agata Karowicz-Bilińska

Orchidea - Gabinety Specjalistyczne
Nowa 37
91-001 Łódź

Dla mnie najlepszy lekarz. Empatyczna i zaangażowana, dokładnie przejrzała dokumenty i badania od poprzedniego lekarza, wszystko wytłumaczyła i poprowadziła mnie tak, że szybko zaszłam w ciążę. Wcześniej staraliśmy się 3 lata, bezskutecznie z masą stresu i wydanych pieniędzy. Cieszę się, że trafilam do p. Doktor bo teraz mogę się cieszyć moją cudowną córcią że zdrowej ciąży I zdrowego porodu dzieci Doktor Karowicz. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Zakład Diagnostyki Obrazowej
Katowice

Dziwią mnie te negatywne oceny, nie wiem, każdy w sumie może się spieszyć lub mieć gorszy dzień - wiadomo. Trafiłem do p. dr kilka lat temu w sprawie córki - bardzo cierpliwe podejście, zrozumienie dla pracy z dzieckiem, która jak wiadomo wymaga lekko innego podejścia niż do dorosłych rozumiejących konieczność badania. Diagnostyka / kontrola przez kilka lat, w miedzyczasie "przypadkiem" przekonując córkę do badania wykryła u mnie naczyniaka - kierując ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jerzy Homa

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dr Homa jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Badanie jest całkowicie bezbolesne (cytologia,usg i badanie piersi). W przypadku badania piersi-dokładnie pokazuje jak je badać. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza.

lek. med. Dorota Duniec-Kamińska

RTG, Ginekolog położnik

LUX MED Sp. z o.o.- Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Lubelska 29
30-003 Kraków

Dzień dobry, dzisiaj mialam przyjemność spotkać się z Panią doktor- pierwsza wizyta. Osoba kompetentna miła nie musialam o nic pytac , sama wyjaśniala problem. Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie ze w tych czasach jeszcze sa tacy lekarze.

lekarz Wojciech Gościniak

RTG, Ginekolog położnik

Myśliwska 25
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz prowadził całą moją ciążę urodziłam zdrowego chłopca polecam.chodzilam do dr gosciniaka prywatnie wtedy przyjmował na ul.marii Skłodowskiej curie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

NIE POLECAM ! STRATA CZASU I PIENIEDZY (w skrócie historia) Moja mama udała się do lekarza w lutym z mocnym bólem nogi. Lekarz nie postawił żadnej diagnozy wysyłał na dodatkowe badania co wizyte. Trwalo to tak aż 4 miesiące po czym ostatnia wizyte umowili przez pomylke i pojechałem z mamą na darmo. Teraz nie odbiera telefonu i nie umawia mamy na kolejną wizyte. Miedzy czasie stan zdrowia znacznie sie pogorszyl. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Zbigniew Kłubowicz

Ginekolog, RTG

Parkowa 8
15-224 Białystok

Polecam z całego serca. Lekarz który odpowiada na wszystkie pytania, a po wyjściu z gabinetu człowiek czuję się zaopiekowaniu. Mam die wymagania, jestem strachliwym pacjentem, a wizyta przebiegła na totalnym luzie. Wszystko wyjaśnione, wytłumaczone po ludzku. W końcu trafiłam na lekarza, do którego nie będę chodzić jak na ścięcie głowy. Polecam, jeszcze raz polecam. :) Jestem przeszczęśliwa
Opinia dodana przez: Paulina K

lekarz Sławomir Laufer

Kaszubska 27d
70-226 Szczecin

W koszcie wizyty wpisałam cyfrę zero nie bez kozery. Otóż anioł, jakim niewątpliwie jest dr Laufer pytał o moją sytuację finansową i niejednokrotnie, gdy mąż szukał pracy za badanie, wizytę i usg liczył, uwaga 15 - 25zł. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim cudownym podejściem. To po pierwsze. Lekarz jest przeżyczliwy tak, że leżąc na mało przyjemnym fotelu ginekologicznym czasem w ogóle zapominam o tym, gdzie jestem i czuję ...
Opinia dodana przez: Sandra_Dec

lekarz Janina Miturska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trzebnica

kiedy rodziłam pierwsze dziecko nie była moją prowadzącą, a jednak gdyby nie ona to pewnie nadal leżałabym w szpitalu.To ona zainicjowała cesarkę kiedy inni lekarze podłączali kolejne kroplówki i zupełnie nie przejmowali się tym,że ciążę przenosiłam 2 tyg.a dziecko powoli "odlatywało",gdyż wody już miały zmieniony kolor i miało problemyz oddychaniem.Polecam.

dr Grzegorz Golański

Traumatolog, Ortopeda

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

W ocenie lekarza winny liczyć się przede wszystkim kompetencje, wiedza i umiejętności. Jednak wiemy, że postawa lekarza jako człowieka przejawiająca się w podejściu do pacjenta,przekazywaniu informacji o chorobie i leczeniu, wyrazy empatii, ma także znaczenie, a nierzadko nawet wpływ na efekt terapii (co także można naukowo wytłumaczyć). Moja ocena dla pana Grzegorza Golańskiego, z którym zetknęłam się w ICZMP w Łodzi na o. traumatologii i ortopedii dla dzieci jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Józef Kozak

USG

Partyzantów 76 lok. 1
10-141 Olsztyn

Jestem zachwycona podejściem tego lekarza. To jest osoba z powołania, która wykonuje wspaniale swój zawód. Bardzo uprzejmy, życzliwy! Polecam!
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Iwona Drzazga

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Polecam, bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe objaśnienia o przebiegu badania i omówienie wyników
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Piotr Grazda

Chirurg ogólny, Flebolog

Gabinet Chirurgiczny
ul. Zajączka 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Dba o pacjenta zarówno przed zabiegiem jak i po. Bardzo miły i uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Henry Leon Rodriguez

RTG, USG

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

bardzo dobry lekarz dokładny i rzetelny, miły dla pacjenta, mam do niego bezgraniczne zaufanie co do leczenia choroby.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Danuta Piórkowska-Socha

Antoniego Abrahama 64 lok. 3
81-364 Gdynia

Pani doktor na początku wydaje się zimna i oschła jest bardzo rzeczowa i kompetentna nie tylko wykonuje badanie ale udziela informacji i doradza. Polecam.

dr n. med. Paweł Kuczyński

Ortopeda, USG

Lublin

Dr Kuczyński to świetny fachowiec o dużym poczuciu odpowiedzialności dla którego liczy się dobro pacjenta. Zoperował mi haluksa z czego jestem bardzo zadowolona. Przy tak dużej deformacji stopy nikt by mi tego lepiej nie zrobił. Takich lekarzy nam potrzeba. Dziękuje Panie Doktorze. Polecam. Jolanta z Olsztyna
Opinia dodana przez: Jolanta
Generalnie polecam. Byłem prywatnie - potwierdził diagnozę, poradził gdzie najszybciej zrobię biopsje. W przystępny i zrozumiały sposób odpowiedział na nurtujące pytania.

lekarz Aleksandra Pusiak

Wysocka 36
63-400 Ostrów Wielkopolski

Niestety nie polecam! dr. Pusiak, okazała sie bardzo nie kompetentna w tym co robi. Otóż leczyłam się u niej ponad 3 lata, nic nie pomagało, wiec powiedziałam sobie, ze chyba czas zmienić ginekologa. Na ostatniej wizycie dr. Pusiak powiedziała, ze niestety zadnych innych leków przepisać mi nie moze i znów leczyła mnie tym samym. Dodam, że miałam grzybicę pochwy, co jakiś czas miałam badania cytologiczne, które wychodziły pozytywnie. Postanowiłam iść ...
Opinia dodana przez: Ania