Lekarze Kielce

lekarz Mariola Uranowska

Neurolog dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Wspaniała Pani doktor, zawsze uśmiechnięta, kompetentna, rzeczowa, wszystko wytłumaczy i zleci każde potrzebne badania. Olbrzymia empatia. Leczę u Niej dziecko od 4 lat i ubolewam, że już nie przyjmuje w "Zdrowym Dziecku". Wielka strata dla przychodni i dla mojego dziecka.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Marek Pakaszewski

Barwinek 23/22
25-150 Kielce

Najlepszy! Wyleczył mi wszystkie zęby przed operacją kardiologiczną i nie musiałam żadnego usunąć. Nie ma problemów z potwierdzeniem wykonania zabiegów.

lekarz Małgorzata Bryk

Anestezjolog

Tektoniczna 8/12
25-640 Kielce

To jest najlepszy lekarz jakiego znam. Bardzo duże kompetencje oraz nienaganna komunikacja. Bardzo polecam😊😊😊
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Joanna Krawczyk-Kaczmarek

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Super lekarz ,Polecam Panią doktor , podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ,wyrozumiała ,życzliwa .Jednym słowem lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Ania

Mieczysław Kisiel

Dermatolog

Gabinet prywatny
Kielce

nie wiem na co narzekacie dajecie kase do reki i macie recepte na co chcecie B)..........................................................................................................................................................................................................................................................................................

lekarz Anna Huruk-Kuchinka

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Pani Doktor zaangażowana, pomocna, kompetentna. Potrafi wysłuchać i doradzić. Stan mojej mamy był bardzo poważny. Dzięki Pani Doktor udało się opanować sytuację. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Jędrzejczak

Pulmonolog

ul. Śląska 10
25-328 Kielce

Pacjent pozostawiony sam sobie z przepisanymi lekami które zaszkodziły. Lekarz jakby duchem nieobecna. Być może kiedyś specjalista z doświadczeniem ale w obecnej chwili bez zaangażowania. Jak ktoś lubi leczyć się sam to można korzystać.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Monika Piwowar

Internista, Diabetolog

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Bardzo duża wiedza i duże kompetencje 5 dobre podejście do pacjenta 5, tłumaczy chorobę i sposób leczenia 5 uprzejma dużo czasu poświęca pacjentowi 5 godna Polecam wszystkim p. Doktor. Byłam też na fundusz u p. Doktor bardzo miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Maciej Palmąka

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Doktor czy na wizycie prywatnej, czy nie zawsze pozaświęca mi tyle uwagi ile jej potrzebuje. Tłumaczy wszystko, ma ogromną wiedzę, odpowiada nawet na głupie pytania. Moje leczenie już trwa kilka lat i byłam u kilku specjalistów, ale przy doktorze Macieju zostaję. Polecam tego specjalistę!
Opinia dodana przez: Iza
Tragiczne podejście do pacjenta, wszystko robi z łaską, chamsko, zero wytłumaczenia, po wizycie zmuszony jestem do pójścia do lekarza ponownie - prywatnie. Najgorsze jest to że wystawione gwiazdki to nie przesada.
Opinia dodana przez: Michał Traczyk

lekarz Maria Nowakowska-Domagała

Internista, Hematolog

Zakład Dermatologiczny
Przecznica 3
25-513 Kielce

Dr.Nowakowska-Domagała. Najgorszy lekarz jaki może być. Leczę się od 7 lat na anemię autoimmunohemolityczną w poradni hematologicznej. Do niedawna w szpitalu dziecięcym, ale trzeba było już przejść do dorosłych. Pani doktor po 2 wizycie stwierdziła, że ze strony hematologii nic się nie dzieje i, że nie potrzebuję dalszego leczenia. Leki oczywiście biorę cały czas (sterydy "METYPRED") bo wiadomo, że bez tego nie dałabym rady normalnie funkcjonować, ponieważ po każdym odstawieniu ...
Opinia dodana przez: gość

lekarz Maria Kopińska

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 4
25-352 Kielce

Bardzo kompetentna, miła i godna zaufania. Profesjonalna z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Serdecznie polecam.

dr n. med. Janusz Słuszniak

Jagiellońska 70
Kielce

Pan Doktor pomógł mi i wielu z moich znajomych. Uważam Go za lekarza godnego polecenia ze względu na ogromną wiedzę, posiadane doświadczenie i fachowe podejście do problemów zdrowotnych. Nie oczekujmy od lekarzy tylko uśmiechu na twarzy i dobrego słowa - przecież idziemy do nich na konsultacje celem uzyskania profesjonalnej porady na temat leczenia - Pan Doktor Słuszniak na pewno nam jej udzieli. Życzyłabym sobie, żeby choć połowa lekarzy była tak ...

lekarz Igor Ryśkiewicz

Radioterapeuta

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia podczas konsultacji i leczenia mojego taty na oddziale radioterapii w Kielcach. Arogancki, szyderczy i nieinteresujący się zdrowiem pacjentów. Zapytany o zdrowie pacjenta udaje, że takiego nie zna, po czym ze złością wyrzuci z siebie dwa słowa - ,,no to jest ciężki przypadek" (rozpłaszczony na kanapie w pokoju lekarzy). Tyle tylko można od tego lekarza wyciągnąć. Po zakończonym leczeniu na oddziale radioterapii, potrafił zaczepiać ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Agata Miszczyk-Lewandowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia
Warszawska 30
25-312 Kielce

Przyszedłem na skaling i przed zabiegiem zostało mi wykonane zdjęcie RTG bez uprzedzenia o kosztach tego zdjęcia (z rozmowy wynikało, że aparat został niedawno zakupiony). Nie zostałem poinformowany dlaczego zdjęcie jest robione, chamstwo.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Kukla-Jura

Pediatra, Pulmonolog

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani doktor może nie cacka się z pacjentami i nie mówi tego co rodzice chcą usłyszeć tylko jak jest naprawde. Byłam ze swoim synem i leki przepisane są skuteczne i wiem co mu jest.Polecam

dr n. med. Hubert Konstantynowicz

Kardiolog

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Bardzo mi przykro że w dzisiejszych czasach słowo stres i nerwica przy WSZYSTKICH objawach jest nadużywane a diagnostyki ŻADNEJ lub drastycznie ograniczonej,często nie ujawniającej problemu. Dopiero po latach męczenia się kiedy na własny koszt wykłada się masę pieniędzy otrzymuje się właściwą diagnozę i ew. leczenie a w gratisie masę strachu bo wszystko zdążyło się już popsuć X10. Holter EKG wykonany u Pana dr. 1,5 r temu, jakieś problemy ale według ...
Opinia dodana przez: Martyna
POLECAM. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, ogromna wiedza, empatia, cierpliwy, bardzo dokładnie wyjaśnia problem zdrowotny, trafna diagnostyka i skuteczne leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

dr Beata Soś-Sidor

Zakład Opieki Stomatologicznej
Hoża 19
25-618 Kielce

Pani Doktor niefachowo i niedokladnie robi najbardziej proste rzeczy jak np zwykla plombe . Chodzilem do niej i trzykrotnie robila mi przedziwnymi metodami wypelnienie tego samnego zeba ktory zaczynal ponownie bolec po kilku miesiacach _ zachwalajac przy tym jaka to cudowna metoda_ biorac za kazdym razem spora kase . Za 4 razem poszedlem do innej skromnej p. doktor i z w) zebem jest spokoj od dlugiego czasu. Jest mistrzynia autoreklamy ...

lekarz Witold Lasota

Lecha 14 A
25-662 Kielce

Pan Doktor to bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Bardzo uprzejmy dla pacjenta. Udziela wyczerpujących porad.
Opinia dodana przez: Agnieszka