Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Piotr Cwenar

szpital powiatowy
Mielec

Dziękuję za wszystko Panu Doktorowi i całemu personelowi Odziału Urologii za opiekę i szybkie dojście do zdrowia. Dzięki Państwu mogę dziś planiwać przyszłość. Pan Doktor oszczędził mi i mojej rodzinie duzo problemów dzięki szybkiej diagnozie i podjęciu dalszego leczenia za co mu bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Rafał Olejnik

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Nie polecam. Każda zaplanowana wizyta u Pana doktora jest kilkakrotnie przekładana na inny termin. Pan doktor nigdy nie przychodzi punktualnie przez co pod gabinetem jest mnóstwo pacjentów tych zaplanowanych i tych na skoczka pomiędzy pacjentami zaplanowanymi. Podczas ostatniej wizyty która była przekładana kilko-krotnie po wejściu do gabinetu z obsuwą około trzech godzin, Pan doktor tylnymi drzwiami pobiegł na blok operacyjny i tak to byłem zmuszony tkwić w tym gabinecie ponad ...

dr n. med. Wojciech Pawłowski

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Po pierwsze lekarz nie przeprowadził dokładnego wywiadu - nie zapytał mnie ani o przebieg choroby, objawy, odkąd występują i jak długo trwają, ani o choroby przewlekłe (a to akurat bardzo istotna sprawa w moim przypadku). Nie zadawał pytań, nie dawał dojść do słowa. Na moje pytania odpowiadał cynicznie! Nie każdy ma wykształcenie medyczne, uważam że lekarz powinien moje wątpliwości rozwiać i mi spokojnie wytłumaczyć, a nie cynicznie, drwiąco i wymijająco ...
Opinia dodana przez: cookie1313

lek. med. Robert Nowakowski

CSK MSWIA Warszawa
Warszawa, ul. Wołoska
Warszawa

Jeżeli oczekujesz zabawnego i otwartego w pierwszym kontakcie lekarza to nie. Jeżeli szukasz rzetelnego, dochodzacego sedna zagadnienia specjalisty to zdecydowane TAK. Polecam doktora Nowakowskiego
Opinia dodana przez: Mar
Rewelacja!Lekarz kompetentny, poświęcający czas pacjentowi.W każdej chwili służy radą.Zrozumiale i dokładnie wyjaśnia chorobę,jej przyczynę,leczenie.Przygotowuje również psychicznie do zabiegu.Pełen profesjonalizm. Po wizytach u Dr Bareckiego swoich nerek nie powierzyłabym leczeniu u innego lekarz. Poprzedni urolog z Inowrocławia tylko mnie "spławiał" i kasował za kolejne wizyty, a kamienie...rosły.
Ja bardzo dziękuje. Uratował mi życie. Jest prawdziwym lekarzem , nie tylko jako urolog , ale doskonały psychiatra i psycholog w kontakcie z pacjentem. Potrafi psychicznie uzdrowić pacjenta przed dalszym leczeniem..
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Paweł Bobik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Kamińskiego
Wrocław

Bardzo kompetentny zna się na swojej profesji,bardzo pomocny umie dotrzeć do pacjenta jest cierpliwy i ze spokojem wszystko co związane z chorobą wytłumaczy i pokieruje w odpowiednim kierunku

dr Paweł Leśniak

ORBIMED
43-100 Tychy

Pan doktor pomógł mojemu ojcu, który był nieskutecznie i nietrafnie od wielu miesięcy leczony na zapalenie pęcherza. Okazało się że to prostata. Obecnie jest kilka tygodni po operacji i wraca do zdrowia. Polecam doktora. Dziękujemy !!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesław Dobrucki

Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

LEKARZ JEST OK.ROBI TO CO MA ROBIC,SZYBKO I SPRAWNIE.

Tomasz Monkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.

dr n. med. Roman Połać

Ortopeda, Traumatolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa
Fachowiec przekazujący przystępnie wiedzę

dr n. med. Zofia Salska

Szpital Wojewódzki
43-300 Bielsko-Biała

Witam, no co mogę powiedzieć? W 1999 roku, uratowała mi życie, ja,wówczas przerażony 30 latek, któremu dopiero urodziło się dziecko z rakiem pęcherza trafiłem z polecenia do Pani Zosi. Nie owijala w bawełnę ,powiedziała wzrost co mnie czeka. Operacją przeszła wzorcowo,ale...powiklannie,skręt jelita,próbowali różnych sposobów ale w końcu druga operacja po 10 dniach, o 19 godzinę wieczorem przez dyżurnego chirurga, Pani Zofia po ciężkim dniu była już w domu,czego później ostro ...

lekarz Stanisław Dobrzański

Chirurg ogólny, Urolog

Partyzantów 49b
Gdańsk

Bardzo kompetentny lekarz. Cała operacja przebiegła sprawnie z dobrym gojeniem oraz rewelacyjnym skutkiem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Władysław Małek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Moja ocena dr. Małka jest jak najbardziej szczera. Byłem pacjentem szpitala CSK MSW i dr. W. Małek był moim lekarzem prowadzącym. Po pierwsze kompetencji tego lekarza nie podważam, uważam, że jest to bardzo zdolny i utalentowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem. W stosunku do mojej osoby był bardzo miły, żartobliwy, stwarzał sympatyczne i przyjazne wibracje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do małej ilości czasu, rozmów ze mną , bo ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Tomasz Stachowski

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Nie polecam. Umówiony koszt wizyty przez recepcjonistkę miał być 300zł, a po badaniu lekarz zażądał 500zł "bo tyle bierze za pierwszą wizytę". Jasne zapłaciłem bez mrugnięcia ale chociaż papier na łóżku diagnostycznym by zmienili, bo kładłem się na papierze po poprzednim pacjencie. Sama diagnoza USG przyniosła mało informacji, trzeba było ciągnąć doktora za język, plus nie wypada im tak oszukiwać na kasie.
Opinia dodana przez: Krzysztof Bohdan

lekarz Łukasz Curyło

Centrum medyczne lim
Kraków

Do doktora Curyło do SCM clinic trafiłam z polecenia innego lekarza. Doktorem i jego podejściem do pacjenta jestem zachwycona, serdeczny, kulturalny i bardzo pozytywny człowiek. Jako lekarz również się sprawdził, postawił dobrą diagnozę i szybko uporał się z moimi dolegliwościami. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Mariola

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Dla nas wybór a raczej wizyta przez polecenie była strzałem w 10. 3 wizyty, zabieg u p. Dr w szpitalu i koszmar trwający kilka lat zakończył się (wcześniej kilka lat leczenia u nefrologa (również wspaniałej p.dr Kucharskiej) Więc na pewno będę polecać.
Opinia dodana przez: Ewa

Adam Michalski

Urolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.
Opinia dodana przez: Radek Kawka

dr Adam Wilkos

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Bardzo dobry specjalista, profesjonalny w swoim zawodzie. Pełna informacja jakiej oczekuje pacjent od swojego lekarza prowadzącego. Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej