Lekarze Rzeszów

lek. dent. Ireneusz Kołodziejczyk

NZOZ "BIMAMED"
Obrońców Poczty Gdańskiej 28
35-506 Rzeszów

niszczy zęby tylko po to żeby pacjent był zmuszony do leczenia protetycznego za , które więcej zarobi. Niedbale wykonuje swoje usługi podczas leczenia zajmuje się nie zębem a tym czy jego synek ma pacjentów w gabinecie obok.
Opinia dodana przez: BOg

lekarz Siergiej Burłaczenko

Słonecznikowa 21
35-604 Rzeszów

Miałem problem z powodu nieobecności mojego lekarza prowadzącego ,więc musiałem udać się do lekarza rodzinnego - Pan Doktor był bardzo miły, wyrozumiały oraz doskonale rozumiał całą sytuację, a także dobrał odpowiednie leki.
Opinia dodana przez: Maks

lekarz Marzena Trąd

Seksuolog, Psychiatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "PSYCHOTERAPIA SC"
Zygmuntowska 1
35-030 Rzeszów

Najlepsza psychiatra na Podkarpaciu! bardzo trafna i rzetelna opinia stanu pacjenta. Zawsze pomocna i empatyczna. Bardzo mądra lekarka. Nie jest nastawiona na klienta a na pacjenta więc myślę że te wszystkie opinie negatywne wzięły się z faktu że nie poznaliscie Państwo dostateczenie pani dr. Ja chodzę do Niej już 6 lat,i ta pani dr wyciągnęła mnie że straszych męczarni psychicznych. Wyprowadziła mnie pieknie a niebawem może przestanę brać leki.Natomiast jak ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka.

lekarz Anna Szczerba

Gabinet
Rzeszów

Nie Polecam tej lekarki . Dla mnie nie miła i nie uprzejma. W czasie wizyty zadawala dziwne pytanie które nie było nic wspólnego z wizytą.

lekarz Zbigniew Jończyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Lekarz który nie powinien leczyć ludzi arogancki i bezszczelny uważajacy sie za chirurga naczyniowego światowej klasy. Pacjentów ma za nic przekonałem sie w dniu 29-09-2021 w przychodni kliniki naczyniowej przy ulicy Ks. Jałowego 8

lekarz Jan Gotkowski

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

słaby lekarz nie warto do niego chodzić strata czasu i zdrowia leczy może lepiej prywatnie nie sprawdziłem i nie chcę wiedziec

lek. dent. Beata Wolińska

ul. Podwisłocze 26/123
35-310 Rzeszów

pani doktor robi po pół zeba i chyba nie doczyszcza , juz 2 razy w ciagu roku robilam tego samego zeba ( jeszcze wieksza prochnica) po drugim plombowaniu záb nadal boli przy opukiwaniu przy jedzeniu, cala szczeka.o dziwo zbywa kiedy mowie ze mam problem z innym zebem, nie zleca rtg.Nadmieniam ze jest to leczenie za pieniazki.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Sieczek

35-025 Rzeszów

Lekarz chyba został specjalista po ukończeniu szkoły policealnej. Mówisz o swoim problemie a ten ”specjalista” już tylko wzdycha, czepianie się słówek jakby człowiek udawał ze jest chory i ma problem.Pytanie kto mnie w ogóle do niego wysłał lekko zamurowało skoro jest lekarzem ”specjalista” od mojego problemu . Nic nie doradził zmarnowane 3 tygodnie na czekanie na wizytę i 1,5 h w kolejce . Tacy lekarze powinny tracić prawa do leczenia ...
Opinia dodana przez: Pacjent po 1 wizycie

lekarz Krystyna Szyszkowska-Prokopowicz

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Pani "doktor" (jeśli taką osobę można tak nazywać ) jest bardzo niemiła, nieczuła na ból pacjenta (była nim 5 letnia dziewczynka) , stawia bardzo złe diagnozy, jest dla niej ważniejszy pacjent po 70-tce, który jest w stanie normalnie funkcjonować, niż małe dziecko, któro z temperaturą dosłownie "leci przez ręce". szczerze nie polecam tej Pani doktor, a osobom, które się na to zdecydowały szczerze współczuje.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Anna Koberska

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Byłam na wizycie podczas badań okresowych w medycynie pracy na ul. Warzywnej. Kompletnie nieludzkie podejście, zwracanie się bezosobowo do pacjenta, podnoszenie głosu, brak empatii i wytłumaczenia diagnozy, nawet nie została przedstawiona tylko wpisana na kartę. Co do kompetencji nie oceniam, ale na wizytę z własnej woli na pewno nigdy bym się nie umówiła. Zdecydowanie nie polecam !

lekarz Małgorzata Pawlukiewicz

Pulmonolog

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

lekarz Agnieszka Koziuk-Laskowska

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia medycyny pracy
Jarosława Dąbrowskiego 33A
35-036 Rzeszów

ta osoba zdecydowanie nie nadaje się do sprawowania funkcji lekarza , w skrócie , bezczelna , arogancka , zwykła karierowiczka , omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: jan

lekarz Janusz Rybka

Miodowa 8 A
35-328 Rzeszów

Szczerze poszukałabym innego lekarza. podejscie do pacjenta zostawia wiele do życzenia, również czas poswięcony pacjentowi jest znikomy wszystko załatwione "hurtowo" a także ciężko jest z poradą lekarską.

lekarz Janusz Kler

pl. Wolności 17
Rzeszów

Odradzam wizytę u tego pana... U mnie wyglądało to tak. Miał prosty zabieg, usunięcie kaszaka (podobno) zabieg został zaczęty zanim znieczulenie zadziałało... Szef zrobił brzydki i nie staranny. A przy usunięciu z 3 usunął 1 , po czym wyszedł mówiąc że to już wszystko. Na szczęście panie które były asystentkami zauważyły je i dokończyły prace za tego pana... Przy tym zrobiły to szybciej i delikatniej!!!

Alicja Oczoś

Laryngolog

Gabinet lekarski
35-001 Rzeszów

byliśmy u pani doktor na wizycie z malutkim dzieckiem. kompletnie nie ma ona podejścia do dzieci. W gabinecie prywatnym zero jakichkolwiek urządzeń do badania-jedynie standardowy "zaglądacz do uszu". Tyle to zrobi każdy pediatra a nie laryngolog... leki przepisane kompletnie nie skutkują. Ogolnie porażka i 70 zl w plecy

lekarz Barbara Trzcińska

NZOZ "PALOMED"
Seniora 2
35-310 Rzeszów

Okropne podejscie lekarza do pacjęta,ordynarna ,nieuprzejma............................................................................

lekarz Danuta Wojtkowska-Drzymała

Internista, Lekarz medycyny pracy

35-025 Rzeszów

Strasznie zmanierowana pani, podczas badań okresowych wypytuje o rzeczy nie związane z badaniami.Robi sztuczne i bezpodstawne problemy przy badaniach okresowych zdrowym osobom (pomimo braku przeciwwskazań lek.specjalistów szuka dziury w całym).Nie polecam,jeśli chodzi o badania okresowe.

Katarzyna Skręt

Lekarz medycyny pracy

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Stanowczo jeden z najlepszych lekarzy medycyny pracy. Pani doktor bada dokładnie i analizuje wszelkie narażenia występujące na danym stanowisku pracy. Nie jest to podbicie pieczątki pro forma jak to zwykło się robić, ale rzeczywiste sprawdzenie czy zdrowie pozwala na określoną pracę. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Marta Szklarczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Henryka Wieniawskiego 3
35-330 Rzeszów

Pani doktor niekompetentna, gburowata, nieempatyczna , niekulturalna i źle wychowana - dosyć słabe cechy jak na pediatrę mającego leczyć malutkie dzieci. Nieprzyjemność poznania pani doktor miałam na nocnej opiece w szpitalu na ul Lwowskiej , gdzie zgłosiłam się z 7miesieczną córką po całej nocy wymiotów. Po zebraniu na szpitalnym korytarzu szybkiego ogólnego wywiadu i wysłuchaniu objawów córki , pani doktor odburknęła „No i co ?”- w domyśle „po co w ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Izabela Janczura

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Olewające podejście do pacjenta- brak doķładnego zbadania małego pacjenta po czym bezpodstawne odesłanie do szpitala w celu dokładnego zbadania, po czym zostalo zbadane prywatnie przez innego lekarza i absolutnie nie wymagalo hospitalizacji. Narazanie na stres i dodatkowe infekcje gdzie nie było to potrzebne...a wystarczyło dokładnie zbadać dziecko. Aż noż się w kieszeni otwiera że człowiek chodzi do pracy i musi płacić skladki na takie uslugi na zerowym poziomie. Ale są ...
Opinia dodana przez: Bbb