Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lekarz Marta Pawuła

Centrum Stomatologii Kopernik w Poznaniu
już NIE PRACUJE!!!!!!!!!!!!!!
Poznań

Odnalazłem Panią doktor poprzez google - w poprzedniej przychodni nie chcieli dać namiarów na nowy gabinet. Było to dla mnie ważne bo zaufałem temu lekarzowi i po raz kolejny nie zawiodłem się :-) POLECAM. Maciej P.

lekarz Krystyns Nater-Dworzecka

Chirurg onkolog

Wielkopolskie centrum Onkologiczne
Poznań

Kompetentny lekarz, wspaniały, wrażliwy człowiek! Bardzo dziękuję za pomoc, poświęcony czas, cierpliwość i wyrozumiałość.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Bardzo dobra Pani Doktor. Profesjonalna, miła fachowa. Jak to dobrze,że jest i leczy nas w Kiekrzu. Ceny bardzo umiarkowane.
Opinia dodana przez: Dorota Chmiel
10/10, bardzo wyrozumiała, godny polecenia dentysta z pewną ręką. Chodzę od najmłodszych lat i jestem bardzo zadowolony.

dr n. med. Michał Błaszczyński

Chirurg dziecięcy

Żeromskiego 30a
Poznań

Pan dr operował mojego syna, gdy ten po raz piąty trafił do szpitala. Wcześniejsze diagnozy były nie trafione. Syn pierwotnie miał podejrzenie choroby Hirschprunga i czekając za wynikami biopsji jego stan się na tyle pogorszył, że w momencie kolejnej wizyty na SORze stwierdzono niedrożność jelita i stan zagrożenia życia. Pan dr był wtedy na dyżurze. Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji w celu założenia stomii i ratowaniu mojego syna, który w ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Anna Fabianowska-Antczak

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Polecam, Pani DR miła, bardzo dokładna.

dr Dominika Maćkowiak

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Nie leczę się u tej Pani pierwszy rok, może dlatego, że jest godna polecenia i zaufania :) Serdecznie polecam usługi stomatologiczne Pani Dominiki.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Małgorzata Stuwe-Kaczmarek

os. Czecha 73
61-245 Poznań

Leczyłem u doktor Stuwe zęba kanałowo. Podczas pobytu w Niemczech trafiłem z sąsiednim zębem na leczenie kanałowe pod mikroskopem. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskigo tamtejszy dentysta pytał się czy ten ząb obok też był leczony pod mikroskopem i nie mógł uwierzyć że nie. Doktor Stuwe jest świetna.

lekarz Krzysztof Rędziński

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Pan Doktor posiada wszystkie cechy, które powinien mieć każdy lekarz. Połączenie wiedzy, doświadczenia i empatii dla pacjenta. Polecam i dziękuję za opiekę...
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Marcin Warot

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Pan Doktor kompetentny, empatyczny i godny polecenia, proponuje nowoczesne metody leczenia, które dają rezultaty
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Magdalena Olejnik

Medycyna estetyczna, Stomatolog

NZOZ "Family Dent" Stomatologia Rodzinna
Sikorskiego 10/1
61-535 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia ust, które są takie, jakie sobie wymarzyłam :-) Trochę bolało, ale było warto!!! Pani doktor zrobiła mi jeszcze jakiś "lifting" czy coś takiego, teraz moja twarz wygląda naprawdę SUPER! Polecam, bo dr Magda jest bardzo miła i fachowa, a w dodatku sama jest wizytówką swojego gabinetu i zabiegów medycyny estetycznej. Pozdrawiam Panią, Paulina P.

Joanna Perek

Medycyna estetyczna, Stomatolog

PERDENT
Os. Przyjaźni 127
61-684 Poznań

Pani doktor bardzo konkretnie podchodzi do pacjenta. To świetna specjalistka.
Bardzo miła, młoda dziewczyna, mówi co robi, po co, jest uprzejma i bardzo sympatyczna. Ogólnie nie lubię lekarzy, ale przyznam że ta wzbudziła we mnie zaufanie. Może dlatego że to młoda krew, która dopiero pracuje na swoją opinię, ale i tak POLECAM. Oby takich miłych i ludzkich lekarzy było więcej... Zapłaciłam 120PLN za plombę ukruszonego zęba, więc całkiem sporą plombę :)

lekarz Agata Adanowicz-Pachocka

Poradnia Stomatologiczna "HA-Dent"
Cześnikowska 12
60-330 Poznań

Lekarka z powołania, polecam wszystkim, którzy mają uraz do dentystów, pani Agata skutecznie zmieni pogląd na dentyste. Jedyny minus, to taki, że trudno jest się dostać, zapisy są na kilka tyg do przodu, a także po zabiegu bardzo mało czasu na rozmowę, ale to dlatego, że czekają inni pacjenci. Chyba fakt, że pani doktor ma tylu pacjentów również o czymś świadczy.

lekarz Leszek Niewęgłowski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dobre podejście do pacjenta. Spokój i opanowanie to główne cechy pana doktora. Polecam każdemu.

lek. dent. Agnieszka Kolanowska

ul. Zakopiańska 91
60-467 Poznań

Kompleksowa obsluga, duza komunikatywnosc, wyjasnienie i opis wszystkich ubytkow i sposobu leczenia, bezbolesne leczenie, mila atmosfera, serdecznie polecam

lek. dent. Paweł Piotrowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Piękna 43/1
60-589 Poznań

Pan Doktor Piotrowski dokonał mastektomii mojej piersi. Wszystko bardzo dobrze sie goi, nie ma żadnych powikłań. Jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Wczesniej polecano mi Pana Doktora jako bardzo kompetentnego chirurga. Cieszę się, że to właśnie On mnie operował. Polecam tego lekarza i Siedleckie Centrum Onkologii.

lekarz Wojciech Wika

Chirurg ogólny, Urolog

Miczurina 20 A
60-318 Poznań

Polecam leczenie u p.W.Wiki jest lekarzem sympatycznym , poswieca pacjentowi duzo czasu. Osobi ście leczę się jyż spro lat i jestem zadowolona. Bardzo wygodne jest przyjmowanie granulek. Z obserwacji moich znajomych sa bardzo sceptyczni do leczenia homopatycznego. Rowniez polecam p. Ewe Wike. Wyleczyla moich wnokow z czestych zapalen oskrzeli.
Opinia dodana przez: JADWIGA J.
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Profesor Dawid Murawa to lekarz pełen empatii i poszanowania godności drugiego człowieka. Komunikatywny, rzeczowy, a przy tym pełen optymizmu, energii oraz poczucia humoru. Jest człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności diagnostyczne. Swym postępowaniem udowadnia, że w Polsce też medycynę można uprawiać na światowym poziomie, jednocześnie zachowując poczucie humoru i zdrowy dystans. To przykład świetnego lekarza, ale i naukowca pokazując, iż można te dwie pasje połączyć. A dla mnie osobiście ...
Opinia dodana przez: Paulina Korach