Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

dr n. med. Paweł Kroll

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Podbipięty 37
Poznań

Doktor godny polecenia, konkretny, jedyne czego mi zabrakło, to prowadzenia kartoteki dla swojego pacjenta. Mam wrażenie, że nigdy nie wiedział za bardzo kim jesteśmy, ale kazał też mieć przy sobie uporządkowane badania i zawsze się z nimi zapoznawał na wizycie. Odpowiednio nas pokierował, zawsze z wizyty wychodziliśmy uspokojeni i z planem działania. Rzeczowy, z dużą i aktualną wiedzą, rozsądny, nie kieruje na operacje "dla sportu", szuka najpierw innych rozwiązań, ale ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. dent. Magdalena Uchto

Chirurg stomatolog

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Powiem uczciwie, że do pani Uchto trafiłam przypadkiem, gdyż nie mieszkam w województwie wielkopolskim, a pilnie wymagałam wizyty u stomatologa. Był to jedyny lekarz, który miał w najbliższym czasie kilka wolnych terminów do wyboru (co już powinno mnie zastanowić). Również jestem stomatologiem, więc napiszę z punktu widzenia osoby kompetentnej. Niestety jestem na "nie". Higiena pozostawia wiele do życzenia - gumowe rękawiczki służą do pracy przy komputerze, grzebania w torebce, otwierania ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Matylla

Strusia 10
Poznań

Wczoraj miałam moja pierwszą kolonoskopię. Atmosfera bardzo sympatyczna, dr Matylla - bardzo kompetentny i pełny profesjonalizm. Zabieg w uśpieniu, po zabiegu Pan dr dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu i pokazał , jakie były problemy. Cenie Pana dr za spokój, kompetencje i profesjonalizm, polecam każdemu z całego serca.Pozdrawiam Pana doktora Matyllę oraz Personel asystujący i życzę dużo zdrowia i zadowolonych pacjentów jak ja.
Opinia dodana przez: Lucyna Świta

Jerzy Glabisz

NZOZ Centrum Genetyki Medycznej GENESIS
Grudzieniec 4
60-601 Poznań

Serdecznie polecam! Jestem świeżo po usunięciu ósemki. Zabieg szybki, fachowy i bezbolesny. Nigdy nie spodziewałem się, że usunięcie ósemki może być tak bezproblemowe (a tym bardziej częściowo zatrzymanej - jak w moim przypadku). Pan doktor zdecydowany, bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnione, będąc na fotelu zupełnie przestałem się denerwować! Gabinet i jego wyposażenie robią wrażenie. Przed wizytą słyszałem same pozytywne opinie i z całą odpowiedzialnością się pod nimi podpisuje! Zdaję się, że ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr hab. n. med. Przemysław Mańkowski

Chirurg dziecięcy

Ul.Krakowska
Poznań

Moja córka była dwa razy operowana przez doc. Mańkowskiego. Były to trudne i ryzykowne operacje na trzustce, szczególnie ta druga, dziewięciogodzinna, po której córka w ciężkim stanie trafiła na intensywną terapię. Nie było łatwo, ale udało się. Pod opieką doc. Mańkowskiego córka wraca do zdrowia. Znakomity specjalista, oddany dzieciom, kocha to co robi. Spędziłam z dzieckiem na oddziale wiele tygodni, takiej opieki i oddania dzieciom nie spotkałam nigdzie. Dziękuję. Polecam ...

lek. dent. Sławomir Żebryk

Med i Dent
Strugarka 8
60-682 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Jest niegrzeczny, wręcz bezczelny i niekompetentny. Strzeżcie się go. Po latach praktyki O szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kornelia

lek. dent. Przemysław Marcinowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Dentysta"
Kutrzeby 16g/118
61-719 Poznań

Pan Doktor to wspaniały człowiek. Poświęca dużo czasu, nie spieszy się nigdzie odpowiada na wszystkie pytania, jest uprzejmy, elokwentny, uśmiechnięty. Pomógł mi w moich zaburzeniach stawu skroniowo żuchwowego, jest w tym specjalistą. Przebadał mi mięśnie twarzy, przeprowadził szczegółowy wywiad, byłam naprawdę mile zaskoczona profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Gabinet bardzo przyjemny, wszystkie Panie uśmiechnięte i kulturalne. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Karolina
Polecam Panią stomatolog, nie raz ratowała mnie z opresji w róznych stanach. Dzieciaki do 18 roku zycia można przyjać na NFZ, co jest plusem jeżeli chodzi o mojego syna :) Pozdrawiam

lekarz Marcin Nelke

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Jestem po pierwszej wizycie u pana dr. Marcina Nelke. Poszłam zestresowana. Pan dr Nelke natychmiast wprowadził przyjazną atmosferę i stres został wyeliminowany. Pan dr Nelke ma przyjazny stosunek do pacjenta . Potrafi spokojnie wysłuchać pacjenta. Szczegółowo odpowiada na pytania. Bada staranne i dokładnie. Podczas badania przyjazna atmosfera i poczucie intymności. Diagnoza i leczenie szczegółowo wyjaśnione oraz rozpisane leczenie. Fachowość, wysoka kultura, uprzejmość. To lekarz z powołania ! Szkoda, że tak ...
Opinia dodana przez: Irena

dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

ulica Radosna 10
60-593 Poznań

Witam :) Dr Jankowski uratował mi życie gdy mialam ok 5 lat :). Obecnie mam 38. Dziekuję :) Godny polecenia. Ogromna wiedza.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Tomasz Banasiewicz

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Na wizycie lekarz po zapoznaniu się z przewlekłą historią choroby mojego taty, obiecał żebym jak najszybciej załatwiła skierowanie do poradni chirurgicznej, dostarczyła i wysłała mailem na wskazany adres, a dr Banasiewicz ze swoim zespołem medycznym dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki by ratować tatę. Tata mu zaufał, cieszył się. Skierowanie dostarczyłam w tym samym dniu, natomiast nie mam żadnej odpowiedzi od 2 miesięcy!!! Choć już kilkadziesiąt razy ...
Opinia dodana przez: Roksana

lekarz Robert Kobylarek

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Zdecydowanie dobry kontakt i fachowe podejście: zmiana szybko i bezboleśnie usunięta. nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Wspaniały lekarz. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Przeprowadził mi zabiegi cieśni nadgarstka obu rąk oraz leczenie zapalenia rozcięgna podeszwowego. Wszystko poszło super. A do tego bardzo miły i sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Bożena Kowalewska-Głyda

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Gorąco polecam. Podejście do pacjenta z chęcią pomocy, by klient wyszedł zadowolony ze zdrowymi zębami.

prof. dr hab. Fryderyk Pukacki

Chirurg naczyniowy

Poliklinika Raszyn
ul. Promienista 104
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz. Podejscie do pacjęta cudowne, nieoceniony specjalista, kompetenty w tym co robi. Dzięki Panu profesorowi mam obie nogi a lekarze w Szczecinie nie dawali na to szans. Nie znajduję słow żeby opisać swoją wdzięczność. Z całego serca Panu profesorowi dziękuję! Irena Gluza z Myśliborza
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Sebastian Moryciński

Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Polecam, czuliśmy się bardzo zaopiekowani, super podejście do dziecka i wszystko rzetelnie wytłumaczone :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Bielecki

Wyrzyska 18
Poznań

Dr Bielecki to bardzo konkretny i sympatyczny chirurg. Rok temu miałam wypadek komunikacyjny , doktor robił mi rekonstrukcje nosa i przeszczep skóry .Obecnie mój nos wygląda lepiej niż przed wypadkiem ,jestem zachwycona efektem i bardzo dobra opieką w klinice.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Teresiak

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

był dla mnie super lekarzem miałam z nim dwa razy do czynienia choc nie zawsze mu staczało czasu to i tak jak móg i starał sie pomóc choremu dla mnie był wyjątkowym lekarzem jestem mu bardzo wdzieczna a zarazem jest mi smutno jak sie dowiedziałam ze nie żyje załamałam sie pomagał nam a jemu nikt juz nie mógł pomóc wieczny odpoczynek daj mu racz panie
Opinia dodana przez: jola

dr n. med. Piotr Łaski

Onkologia
Poznań

Bardzo dobry lekarz, pracuje z zaangażowaniem, sprawia wrażenie, że lubi pacjentów, bardzo życzliwy, lubię go i polecam

dr Piotr Demut

Chirurg ogólny, Proktolog

Poznań

Doktor bardzo nieuprzejmy. Brak udzielenia żadnych informacji dotyczącej profilaktyki. Pacjent traktowany jest jak przedmiot i tylko kolejny przypadek. Bardzo odradzam wizytę u tego "specjalisty", ponieważ jest to temat drażliwy a od doktora bije brak profesjonalizmu.
Opinia dodana przez: Jakub