Lekarze Poznań

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
61-625 Poznań

"Jestem osobą po wypadku komunikacyjnym, z urazem kręgosłupa i wieloma innymi złamaniami. Poznałem pracę wielu fizjoterapeutów i przez przypadek trafiłem do dr Leszka Furmaniuka. Od tej chwili zmieniły się niemal wszystkie ćwiczenia, ich częstotliwość, zaangażowanie prowadzącego, oraz moje. Z czasem, dużo się zmieniło; powiększyły się zakresy ruchowe, stabilizacja tułowia, wydolność płuc, poprawiło się krążenie, wzrosła siła. Zmienił się też charakter ćwiczeń, tzn na ćwiczenia podnoszące jakość życia. Początkowo zastanawiałem się ...

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem
Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

lek. dent. Marcin Sieradzki

Sorriso Centrum Protetyczno Stomatologiczne
Osiedle Piastowskie 98
61-163 Poznań

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Joanna Oleksiak

Dental Prestige
Poznań

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

dr Ryszard Giersz

Pulmonolog

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie, dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik. DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE. Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Janina Kulińska

lekarz Krystyna Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Jestem pacjentką pani dr Krystyny Janusz i z opieki lekarskiej jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam,że będę operowana przez dr K. Janusz i na salę operacyjną jechałam bez najmniejszego stresu. Mam pełne zaufanie do każdej jej decyzji,wysłuchuje,doradza,w miarę możliwości kontaktuje się z pacjentką/tem. Przypuszczam,że moja „przygoda” z dr Krystyną powoli się kończy ale gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy lekarza chirurga,mój wybór to na pewno dr Krystyna Janusz. Polecam!

lekarz Olga Baron

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest bardzo miłą osobą i w moim odczuciu bardzo dobrym lekarzem. Dokładnie bada i jeśli trzeba zleca badania, tłumaczy, wyjaśnia, radzi i znajduje na to wszystko czas. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Ewa Zielińska

Miastkowska 84
60-184 Poznań

Pani Doktor leczyła mnie przez 3 lata - każda wizyta była przyjemnością,bo bardzo rzadko bolało, a sama Pani Doktor jest bardzo ciepłą,kontaktową osobą. Po wyprowadzeniu się z Poznania nie mogę znaleźć tak dobrego stomatologa,niestety. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Joanna Gawęcka

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Super Pani Doktor, tak kompetentnej, gotowej do pomocy i zaufania lekarza jeszcze nie trafilam, mam wade serca, Pani Doktor stanęła na rzesach zeby mnie z tego wyciagnac, polecam i dozgonnie wdzieczna, wytlumaczyla na czym polega moja wada, kazde ryzyko z tym zwiazane, przedstawila opcje które moge wybrac (od zabiegu po tabletki oraz co sie z tym wiąże), zawsze czas na opieke, rozmowe,
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Internista, Kardiolog

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Izabela Rogalińska

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Karolina Gattner

Psychiatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

PANI DOKTOR GATTNER URATOWAŁA MI ŻYCIE.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KOBIETA,LEKARZ.KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.PANI DOKTOR ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Rafał Nowak

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Konkretny,rzeczowy,punktualny secjalista Pan doktor pomógł mi bardzo Moje samopoczucie po operacji b dobre Na pewno zostane pacjenta Pana doktora Polecam wszystkim 😊którzy od lat zmagają się z niedrożnośćia kanału łzowego WARTO
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agnieszka Seremak-Mrozikiewicz

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata. Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu. Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Damian Stube

ulica Rolna 44/7
61-487 Poznań

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i odpowiedzi na wszystkie pytania pacjenta co jest naprawdę rzadkością. Szczególnie na pogotowiu.Polecam bardzo Dr.Damiana Stube
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Alina Nowak-Jankowska

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

lek. dent. Barbara Bajkowska

os. Zwycięstwa 108
61-651 Poznań

Znakomita lekarka nie tylko dentystka, świetne podejście do pacjentów, leczy nie tylko zęby, ale widzi związki miedzy stanem jamy ustnej a resztą organizmu. Absolutnie godna zaufania

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

ul. Międzyborska 69
60-162 Poznań

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Christophe Sivanzire

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Po dwóch zabiegach z zakresu proktologii wykonanych przez pana doktora stwierdzam, że jest wyjątkowym lekarzem, który potrafi sprawić, że podczas badań i zabiegów w tak niewdzięcznej i niedocenianej w Polsce dziedzinie jaką jest proktologia, pacjent może czuć się komfortowo i godnie. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości (dwóm innym chirurgom to się nie udało) i skutecznie je wyleczył. W gabinecie dysponuje sprzętem umożliwiającym przeprowadzanie zabiegów nowoczesną, nieinwazyjną metodą (laser), a przygotowanie do ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Piotr Małolepszy

ESTETIQ Poznan
Przemysłowa 11, Gabinet mieści się w przychodni Akamed, gabinet numer 4
61-579 Poznań

Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: ZENON