Lekarze Poznań

lekarz Stefan Wołoszczuk

Internista, Kardiolog

60-162 Poznań

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lekarz Piotr Rakowicz

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Polecam bardzo Pana dr Piotra Rakowicza, wysokiej klasy specjalista. Operował mi oko po odwarstwieniu siatkówki. Dziękuję Panu bardzo, również całemu personelowi z Oddziału Okulistycznego ze Szpitala na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu za jakość i zaangażowanie przy operacji. Życzę Panu i całemu oddziałowi zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Opinia dodana przez: Marek / Pleszew

dr hab. n. med. Marcin Stopa

Gabinet
Os. na Murawie 12
61-655 Poznań

A więc tak? Chciałam podziękować z całego serca dr hab. n. med. za to, że się mną opiekował i utrzymywał mnie na duchu w ciężkich chwilach mojej choroby. Jestem mu wdzięczna za to, że jestem i widzę. Tak jak wszyscy zdrowi ludzie. Jestem po zabiegu operacyjnym witrektomii rok czasu. Siatkówka jest idealnie przyłożona. Ciśnienia w oku nie ma . Widzę dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie do końca życia. ...
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Ryszard Gattner

ulica Śniegockiego 8
60-681 Poznań

Lekarz z pasją, uśmiechnięty, pozytywny, podbudował moją mamę i przywrócił jej wzrok razem z dr. Pauliną Popowicz. Mama trafiła do Szpitala Klinicznego na Grunwaldzkiej z przedarciem siatkówki. Diagnoza została błyskawicznie i prawidłowo postawiona, lekarze zareagowali szybko i zastosowali baraż laserowy, a to uratowało wzrok mojej mamy. Dziękujemy i polecamy wszystkim.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sulaiman Kraiz

Bukowska 61
60-567 Poznań

Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!

lekarz Piotr Szafranek

os. Orła Białego 118 lok. 10
61-251 Poznań

Doktor Szafranek, to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ogromna wiedza i doświadczenie , pełny profesjonalizm,przy tym, tak ważny dla chorego,uśmiech i zrozumienie,sprawiają ,że wizyta jest przyjemnością (choć może to zabrzmi absurdalnie) . Leki dobiera bardzo precyzyjnie,już niewielkie dawki sprawiają ulgę choremu.Doktor Szafranek epatuje niezwykłym optymizmem,kiedy wychodzę z gabinetu czuję w sobie niesmowitą siłę ,żadnych kompleksów ,lęków itp.,wiem , kim jestem i czuję swoją wartość. Polecam wszystkim ,którzy borykają się z lękiem, ...

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Izabela Chwalisz-Kaczmarek

Sienkiewicza Henryka 10/3
60-817 Poznań

Wspanialy czlowiek,nie mowiac o lekarzu.Jej kompetencje, sposob podejscia ktory w psychiatrii jest bardzo wazny jest na najwyzszym poziomie.Tacy powinni byc lekarze.Bardzo jestem jej wdzieczna ,uratowala mi zycie kiedy znalazlam sie na dnie mojej nerwicy lekowej i agerofobii,

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

lekarz Małgorzata Kicińska-Stawniak

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

U Pani Doktor leczę się od ponad roku na NFZ. Jestem pod wrażeniem jakości wszystkich moich wizyt i zaangażowania Pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną, dociekliwą, uprzejmą i pracowitą lekarką. Cenię ją również za kompleksowe podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu i porady związane z innymi chorobami współistniejącymi. Badania okulistyczne wykonuje bardzo starannie i dokładnie, stawiając diagnozę rozmawia z pacjentem i cierpliwie tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Zawsze poświęca pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Agnieszka Konklewska

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Polecam, bardzo dokladnie i rzetelnie tlumaczy jakie leki, w jakim celu, a przy tym mila i sympatyczna z podejsciem do dzieci.

lekarz Barbara Stempiń

Człuchowska 35
60-198 Poznań

wspaniała Lekarka cudowny człowiek, zawsze ma czas dla pacjenta, leczymy się u Pani Doktor całą rodziną

Beata Ziemska

Lekarz medycyny pracy

Guliwera 6
60-193 Poznań

super lekarz, polecam. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i ma dobre podejście do pacjenta

lekarz Hanna Bartoszewicz

Błękitna 1/7
60-656 Poznań

Pani Bartoszewicz jest po prostu świetna, od lat do niej chodzę i polecam każdemu komu mam okazję.

Maria Michalak

Śniadeckich 42 (gab. 3
60-744 Poznań

Polecam,bardzo dobry fachowiec,konkretna,poświęca odpowiednio dużo czasu,zawsze przygotowana Pomogła mi wyjść z choroby.Polecam
Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!
Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.

prof. dr hab. n. med. Konstanty Tukałło

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Profesor Tukałło operował mnie na stulejkę i jestem z wyników tej operacji bardzo zadowolony

dr Urszula Matuszak-Suchorska

ULDENT
Sarmacka 15
61-169 Poznań

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam
Bardzo ciepła i miła Pani. Przyjaciel Dziecka. Potrafi słuchać i dobrze doradzić. Ma wiele spokoju i cierpliwosci. W swojej profesji bardzo kompetentna. Zajęcia z moim dzieckiem są bardzo ciekawe. Mój syn bardzo lubi zajęcia z Panią logopedą i już nie może się doczekać następnych. Pracuje wszechstronne. Bardzo polecam prawdziwego Logopedę.