lekarz Małgorzata Górska-Rząsa

2,4

Każdej kobiecie odradzam wizytę u tej pani ginekolog. Chamstwo,prostactwo,słownictwo na poziomie żula spod sklepu,bądź też kobiety która została pokrzywdzona być może przez los i musi wyżywać się na pacjentkach.Zupełny brak normalnego podejścia do pacjentki,a przede wszystkim brak poszanowania! Nie rozumiem dlaczego ta pani jeszcze tam pracuje i nikt jeszcze jej nie zwolnił.Po wcześniejszych wpisach widać,że nie ja jedna zostałam potraktowana jak śmieć,a wpisy pozytywne raczej są pisane przez panie,które po prostu lubią być tak traktowane.Po dzisiejszej pierwszej wizycie,a w sumie nawet niedoszłej,bo wycofałam się po samym wstępie,jak tylko ów panią niestety poznałam,odradzam każdemu tak gburowatej baby.Dobrze,że nie pozwoliłam na badanie i wyszłam,bo aż strach pomyśleć jakby wyglądała cała wizyta.Pani Małgorzata Górska-Rząsą - to lekarz z okropnym podejściem i szacunek do pacjenta,to dla niej coś obcego.Lekarz nie musi słodzić,tylko leczyć,ale jeśli jest prostacki,wręcz "niesmaczny" w tym co mówi i w jaki sposób,powinien zastanowić się nad sobą i to bardzo.

Matko! Pierwszy i ostatni raz byłam u tej kobiety! Arogancja i chamstwo. Komentarze wprost z rynsztoka. Bójmy się wykształconych chamów

Witam. Byłam u Pani Doktor w ramach NFZ [nazwa placówki została ukryta]. Była to moja pierwsza ,a zarazem na pewno ostatnia wizyta. Stwierdziła u mnie nadżerkę wielkości 5zł. Wyglądem przypominającym brokuł. Po czym powiedziała że można ją usunąć laserem u niej w prywatnym gabinecie w Ursusie za 600 zł. Jak zapytałam czy można ją usunąć laserem w ramach NFZ. Zaczęła na mnie krzyczeć i wygłosiła monolog na temat polskiej służby zdrowia. Zamiast fachowego podejścia do problemu, spotkałam się z chamskim i aroganckim zachowanie Pani Doktor. Nigdy nie spotkałam się z lekarzem który zachowywały by się w taki sposób jak Pani Doktor Małgorzata Górska-Rząsa. Odradzam wszystkim, szkoda nerwów na wysłuchiwanie wywodów i obelg pod własnym adresem.

Odradzam. Zero empatii i profesjonalizmu. Pani jest zarozumiała i opryskliwa. Zupełnie nie tego spodziewam się po lekarzu takiej specjalności jak ginekolog. Nie interesuje jej wcale co się dzieje z pacjentką, ciężarnych nie lubi, bo zajmują jej za dużo czasu, a zdaje się, że dostaje kasę za sztukę-pacjenta. Masakra, jest niedelikatna i napastliwa. Trafiłam do niej na kilka wizyt, więc nie jest to opinia po jednorazowym kontakcie z ta panią.

Cóż ... Zaskoczona jestem waszymi opiniami na temat dr. Rząsy - Górskiej. Panią dr. znam od dziecka od lat 90-tych czyli praktycznie całe życie. Dla mnie starała się być zawsze miła i nawet mnie lubiła. Długo rozmawiałyśmy na wizytach lekarskich. Była nawet negocjatorem pomiędzy mną a moją mamą w okresie dojrzewania. Owszem kobieta ma nieszablonowy język, zdarzało się że inwektywy leciały ale nie jako zwrot do mnie a przerywnik , który musiał rozładować napięcie. Nie wiem jak jest teraz z dr, nie mam kontaktu od jakiś 2-3 lat. Powód oczywisty ...

Nie wiem jak jest teraz z dr, nie mam kontaktu od jakiś 2-3 lat. Powód oczywisty - brak kasy na prywatne wizyty. Mimo wszystko Górska jest dobrym diagnostą, bez badań nie stwierdzi co pacjentce jest. Może tylko stawiać hipotezy, które na pewno nie będą nikomu służyć. A tego nie robi. Zawsze gdy gniłam i ropiałam potrafiła mi pomóc. Dobiera leki najlepsze na rynku, które mogą pomóc ich cena jest gwarantem nie leczy w ciemno i byle czym. Dla mnie zawsze próbowała być miła aczkolwiek wiem, że doktor jest dość neurotyczna i zawsze nerwowo i szybko reaguje jak na choleryczkę przystało.
Nie trawi i nie cierpi głupoty, tępoty i prostactwa. Sympatię jej można zaskarbić sobie nie wchodząc w jej kompetencje (w końcu do lekarz z ponad 25 starzem pracy), pilnując terminów wizyt, zaleceń lekarskich i nie podwarzając jej autorytetu medycznego.
Górska ma sporą wiedzę jako ginekolog, wie więcej wie niż wy drogie "panie" które czytacie denne niesprawdzone portale pisane i tworzone przez kogokolwiek.
Zpowarzaniem dla dr. Górskiej.

Tak , zgodzę się z niektórymi wpisyami, ze doktor jest specyficzna, jednak ja nie lubie takich osób. Od lekarza oczekuje zrozumienia, przyłożenia sie do swojej roli, jednak wiele razy zostałam zbywana przez Pania doktor. Często też odnosiłam wrażenie, że na wyrost wypisywała mi przy każdej wizycie jakieś leki. Najbardziej mnie zraziła do siebie gdy chciałam zrobić po pół roku kolejną cytologie, a ona mi powiedziała, że niedawno robiłam i teraz nie musze, i co ja mysle, ze tak bede czesto sobie sytologie robic? Wydaje mi sie, ze skoro opłacam abonament LUXMED który do tanich nie nalezy moja prosba powinna zostac uwzględniona... wkońcu Pani doktor za to nie płaci, wiec nie rozumiem co jej zalezalo. Ogolnie nie polecam.
P.S. Jak raz chcialam sie do niej zapisac po za abonamentem to powiedziala mi, ze nie sadzi, aby bylo mnie stac na ta wizyte. Zapytalam wiec o koszt odpowiedziala ze duzy. ja sie pytam jak duzy bo to pojecie wzgledne, a ona mi na to ze 100 zł . ;) taka anegdotna z nutka informacji. :)

OSTRZEGAM !!!! MOGŁAM MIEC POWAZNE PROBLEMY PRZEZ TA DOKTOR! ZGŁOSIŁAM SIE DO TEJ LEKARKI Z OBFITYMI MIESIĄCZKAMI I BARDZOOOO ZŁYM SAMOPOCZUCIEM , ODRAZU CZUJE PO SOBIE NIEPOKOJĄCE ZMIANY I WIEDZIAŁAM ZE TO NIE JEST NORMALNIE CO MI SIE DZIEJE ! POPROSIŁAM O BADANIA HORMONALNE I USG ! PANI DOKTOR ODPOWIEDZIAŁA ZE UWAGA! W TYM WIEKU NIE BEDE SIE BADAC (18 LAT) BO KONTROLNE BADANIA SIE ROBI W WIEKU 40 LAT !!!!I JAK DOZYJE MOJEJ 40 TO MI WYPISZE SKIEROWANIE! I JESLI CHCE ( MAM PŁATNE UBEZPIECZENIE PRYWATNE W LUXMED) TO ...

OSTRZEGAM !!!! MOGŁAM MIEC POWAZNE PROBLEMY PRZEZ TA DOKTOR!

ZGŁOSIŁAM SIE DO TEJ LEKARKI Z OBFITYMI MIESIĄCZKAMI I BARDZOOOO ZŁYM SAMOPOCZUCIEM , ODRAZU CZUJE PO SOBIE NIEPOKOJĄCE ZMIANY I WIEDZIAŁAM ZE TO NIE JEST NORMALNIE CO MI SIE DZIEJE ! POPROSIŁAM O BADANIA HORMONALNE I USG ! PANI DOKTOR ODPOWIEDZIAŁA ZE UWAGA! W TYM WIEKU NIE BEDE SIE BADAC (18 LAT) BO KONTROLNE BADANIA SIE ROBI W WIEKU 40 LAT !!!!I JAK DOZYJE MOJEJ 40 TO MI WYPISZE SKIEROWANIE! I JESLI CHCE ( MAM PŁATNE UBEZPIECZENIE PRYWATNE W LUXMED) TO MOZE MI NA ZYCZENIE PACJENTKI WYPISAC PŁATNE BADANIA ( MIMO ZE MAM JE W PAKIECIE ) !! STWIERDZILA ZE MAM ZABURZONA 2 FAZE CYKLU I DAŁA PROSZKI ANTYKONCEPCYJNE NA 2 MC NIE WIEM POCO !!
A JA DALEJ WRĘCZ UMIERAŁAM W DOMU !
USIŁOWAŁA MI WMÓWIĆ ZE TO MOJE UROJONE CHOROBY W GŁOWIE !
2 MIESIACE POZNIEJ INNY LEKARZ ZLECIŁ WKONCU BADANIE HORMONU TARCZYCY!
OKAZAŁO SIE ZE MAM CHOROBE HASHIMOTO I GUZA NA TARCZYCY CO JEST POWODEM BARDZO OBFITYCH MIESIACZEK I BARDZO ZLEGO SAMOPOCZUCIA. NA TO TRZEBA BRAC PROSZKI DO KONCA ZYCIA ! I WEDŁUG DOKTOR GÓRSKIEJ NAWET NIE PODJEŁABYM LECZENIA PONIEWAZ DOWIEDZIAŁA BYM SIE W WIEKU 40 LAT KIEDY JUZ BYLBY WRAK ZE MNIE !
JEST TO SCHORZENIE GINEKOLOGICZNE DODAM PONIEWAZ WIAZE SIE NP. Z WYSOKIM RYZYKIEM PORONIENIA CIĄZY KIEDY JEST NIE LECZONE!

ZERO KOMPETENCJI ! FATALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA ! OSTRZEGAM !
I JESZCZE CZŁOWIEK ZA TO PŁACI !

Okropny lekarza. Normalnie jestem pod stałą obserwacją lekarzy z Karowej. Natomiast cytologię muszę mieć wykonywaną w przychodni i tylko z tego powodu chodzę do dr Górskiej. Wyjątkowo nie miła Pani Doktor. Miesiąc przed wizytą u niej byłam na Karowej i dostałam informację, że mam niewielką nadżerką, natomiast dr Górska stwierdziła, że mam nadżerkę krwawiącą. Nie mam żadnych objawów z tym związanych. Jestem więc pewna, że to Pani Doktor podrażniła nadżerkę i dlatego zaczęła krwawić. Jakoś u lekarzy z karowej nie boli mnie zwykłe badanie ginekologiczne. Natomiast gdy przeprowadziła je dr Górska ledwo wytrzymywałam. Ahh i na każdym kroku powtarza, że nadżerkę to się tylko laserowo leczy u niej prywatnie za 500zł. Stanowczo nie polecam !!!

Pani Doktor nawet do leczenia zwierząt sie nie nadaje. Stwierdziła u mnie nadżerkę wielkości 5zł... po czym powiedziała że można ją usunąć laserem` u niej za 500zł. Poszłam to skonsultować z innymi lekarzami. Nadżerki nie ma i nie było. Kolejna sprawa jest taka iż konsultowałam z Panią Doktor wynik mojego USG a dokładnie badania torbieli na prawym jajniku. Pani Małgorzata powiedziała mi że to torbiel czekoladowa i że mam jak najszybciej zajsć w ciążę (mam 17 lat)... bo później będę bezpłodna. USG zrobiłam jeszcze raz i skonsultowałam z innym lekarzem... znowu okazało się że nic mi nie jest gdyż była to zwykła torbiel wywołana brakiem owulacji. Nigdy nikomu nie polecę tak niedouczonego "lekarza" który ma problem z wyobraźnią.

Nie jest uprzejma. Mało wyrozumiała, może wyprowadzić człowieka z równowagi. Nie polecam.